STRONA GŁÓWNAO FIRMIEOFERTASALONY MEBLOWEKATALOGKONTAKT
 
KONTAKT
1. Fabryka Mebli Skrzyniowych
98-400 Wieruszów, Polesie 25
2. Fabryka Mebli Tapicerowanych
98-405 Galewice, Ul. Przemysłowa 5b
Dyrektor firmyDział handlowy
Piotr Chwiołka
tel. +48 627842632 wew. 30
fax +48 627841100
tel. kom. +48 609518174
e-mail: piotr@stolwitmeble.pl
Kierownik Działu Sprzedaży
Artur Puchalski
tel. +48 627842045
fax +48 627841100
tel. kom. +48 607801233
e-mail: artur@stolwitmeble.pl
 Sprzedaż Kraj
Marlena Kulawik
tel. +48 627842044
fax +48 627841100
tel. kom. +48 722048404
e-mail: marlena@stolwitmeble.pl
 Przedstawiciel handlowy - region Polska północna
Łukasz Komar
tel. kom. +48 607929266
e-mail: lukaszkomar@stolwitmeble.pl
 Przedstawiciel handlowy - region Polska południowa
Hubert Grabek
tel. kom. +48 601550393
e-mail: hubert@stolwitmeble.pl
 Export
Sylwia Hojka
tel. +48 627831517
fax +48 627841100
tel. kom. +48 695215025
e-mail: export@stolwitmeble.pl
 Export
Magdalena Ciszewska
tel. +48 627842046
fax +48 627841100
tel. kom. +48 722322962
e-mail: magda@stolwitmeble.pl
 
3. Fabryka Stelaży
98-405 Galewice, Ul. Wieruszowska 16a
KierownikKierownik Produkcji
Sebastian Kacyna
tel. +48 627838278
fax +48 627838280
tel. kom. +48 603306520
e-mail: sebastian@stolwitmeble.pl
www.stolwit.eu
Paweł Wlaź
tel. +48 627838278
fax +48 627838280
tel. kom. +48 605040490
e-mail: pawel@stolwitmeble.pl